Винесли вирок жителю Хмельниччини, який намагався підкупити поліцейського

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Деражнянець, будучи причетним до шахрайства, у квітні 2018 року запропонував майору поліції 5 тисяч гривень хабаря за не притягнення його до кримінальної відповідальності. Про таку пропозицію правоохоронець повідомив прокуратуру і написав рапорт начальнику. Відтак наступний візит обвинуваченого санкціоновано фіксувався.

  Офіцера поліції затримали на хабарі у Львові

  Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, передає СТИК.

  «Під час розмови він просив закрити кримінальне провадження, посилаючись, що має малу дитину, і, попри повідомлення, що справа таки піде до суду, поклав під книжку 1 тисячу гривень, – йдеться у повідомленні. – Та у суді свою вину чоловік не визнав, пояснивши, що має лише два класи освіти, тож не розуміється, що давав гроші саме начальнику слідства у справі про шахрайство».

  За його словами, інший поліцейський сказав йому зайти до керівництва і принести 2 тисячі гривень для вирішення справи, тому думав, що дав гроші як сплату за штраф.

  «На думку суду, навіть якщо поліцейський і говорив про те, щоб «зайти до керівництва», то чоловік мав вибір, але пішов саме до того, з ким говорив про неправомірну вигоду», – зазначають у суді.
  Призначаючи покарання, суд врахував, зокрема, що обвинувачений вчинив злочин, який належить до категорії середньої тяжкості, те, що він має сім’ю, малолітню дитину, раніше судимий, перебуває на обліку в лікаря-нарколога, потребує лікування.

  Віньковецький районний суд визнав 35-річного жителя Деражні винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України – пропозиція службовій особі надати їй неправомірну вигоду, а також надання такої вигоди за вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує і надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, – та призначив йому покарання у виді 11 900 гривень штрафу.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150