Прикарпатський службовець, який за хабарі давав дозволи на розміщення реклами, заплатить штраф

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківський міський суд оштрафував провідного інженера Служби автомобільних доріг в області, якого впіймали на хабарі за дозвіл на встановлення рекламних білбордів на дорозі.

  Прикарпатський службовець, який за хабарі давав дозволи на розміщення реклами, заплатить штраф – Ратуша

  Про це йдеться у вироку, пише СТИК з посиланням на 368.media.

  В кінці вересня чиновника затримали при отриманні хабаря в сумі 20 тисяч гривень від керівника підприємства за сприяння в наданні дозволу на встановлення рекламних конструкцій на автодорозі державного значення.

  Зокрема, ООО “Тімбер Груп” отримало дозвіл від Яблуницької та Ворохтянської сільських рад на встановлення реклами на дорозі загального користування державного значення Н-09 “Мукачево-Львів” на території Яблуницької сільради та Ворохтянської ОТГ. Проте, підриєство повинне було узгодити це із Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області, – йдеться у повідомленні.

  В САД представника ООо “Тімер Груп” направили до провідного інженера відділу ремонту і експлуатаційного утримання доріг, по організації і безпеці дорожнього руху, який повідомив, що може підготувати відповідні матеріали і посприяти в узгодженні дозволів за “винагороду”. Після отримання хабаря інженера затримали.

  У суді він повністю визнав свою вину та погодився з покаранням у вигляді штрафу. Отримання взятки пояснив важким матеріальним становищем. Суд визнав інженера САД винним по ч. 3 ст. 354 КК і назначив покарання у вигляді штрафу на 8,5 тисяч гривень.

  Відзначається, що провідним інженером відділу експлуатаційного утримання доріг, штучних споруджень і безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області є Євгеній Печенюк, який продовжує займати вказану посаду.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150