Експрезидентку Південної Кореї засудили до 20 років тюрми через корупцію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Колишню президентку Республіки Корея Пак Кін Хе визнали винною в хабарництві та зловживанні владою та засудили до 20 років ув’язнення.

  Експрезидентку Південної Кореї засудили до 20 років тюрми через корупцію

  Про це повідомляє DW, передає СТИК.

  Верховний суд Республіки Корея виніс остаточне рішення у справі про корупцію та зловживання владою з боку колишньої президентки країни Пак Кін Хе. Крім ув’язнення, суд також постановив Пак Кін Хе сплатити штраф у розмірі 17 мільйонів доларів США.

  У 2017 році, після публікації про отримання нею десятків мільйонів доларів хабарів від найбільших компаній країни, серед яких була Samsung, та втручанню у виборчий процес, Пак Кін Хе було оголошено імпічмент та усунуто із займаної посади.

  Розслідування та розгляд справи у суді тривали два з половиною роки. У 2019 році справи про зловживання владою та про корупцію були розділені та розглядалися окремо. Пак Кін Хе відмовилася бути присутньою на судових засіданнях та називає справи проти себе “сфабрикованими” та “політично вмотивованими”. Увесь цей час колишня президентка провела в СІЗО.

  Остаточне затвердження терміна ув’язнення відкрило можливість оголошення помилування для Пак Кін Хе. Донька колишнього диктатора країни та перша жінка – президент має значну кількість прихильників, і близько 48% населення країни підтримують ідею помилування. У адміністрації чинного президента Кореї Лі Нак Йона повідомили, що розглядають таку можливість.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150