ВАКС продовжив слідство у справі 500 доларів для судді

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд продовжує до 4 квітня строк досудового розслідування кримінального провадження за підозрою засудженого Михайла Дрогомирецького в кінцевому замовленні за надання неправомірної візової судової інстанції за 500 доходів, знайдених у списку.

  Антикорупційний суд приватного задоволення клопотання про виявлення Національного бюро погодженого з прокурором про продовження строку досудового розслідування.

  Прийнявши рішення 4 січня ухвалив слідчий суд ВАКС, повідомляє СТІК із посиланням на «Слово і діло».

  Детектив НАБУ просив суд продовжити строк слідства, оскільки у справі призначено судово-психіатричну експертизу, яку проводить КНП «Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров`я Івано-Франківської обласної ради». Також він зазначав, що необхідно провести повторний допит свідків. Вивчивши клопотання, суддя задовольнила частково і продовжила слідство до 4 квітня.

  Як встановило слідство, в 2008 році Дрогомирецького було засудженого вироком Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області, залишеного без змін рішеннями апеляційного суду Івано-Франківської області та Верховного суду. Його визнали винним у привласненні коштів, які йому надавали як інженеру Коломийської філії ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» за проведення повірки засобів вимірювальної техніки на торгових підприємствах Снятинського, Косівського, Городенківського та Тлумацького районів.

  Не погоджуючись із судовими рішеннями щодо нього, Дрогомирецький неодноразово звертався із скаргами, заявами, зверненнями та клопотаннями до органів державної влади, судових та правоохоронних органів. За його ж ініціативи було порушено кримінальне провадження щодо можливих протиправних дій директора, головного бухгалтера та інженера Коломийської філії ДП «Івано-Франківськстандартметрологія». Щоправда цю справу закрили в поліції.

  Пізніше засуджений, а нині підозрюваний, подав до Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області скаргу на закриття справи і направив її листом. У цьому листі працівниками суду було знайдено клопотання у скарзі на постанову слідчого про закриття кримінального провадження та 500 доларів. У «клопотанні – по скарзі» зазначено, що грошові кошти у сумі 500 доларів надаються як винагорода «за достовірне розслідування». Тому Дрогомирецькому повідомили про підозру у закінченому замаху на надання хабара, а також звернулися до суду з клопотанням про запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

  Вивчивши документ, суддя ВАКС його задовольнив приватне і відпущений підозрюваний під особистість асоціації. Можна також у наступному покласти такі обов’язки: прибути за першою вимогою; не відлучатися за межі Івано-Франківської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та / або роботи; підтримувати при спілкуванні зі свідками та зберігати на зберіганні закордонні паспорти.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150