За фальсифікацію виборів у Городоцькому районі чоловік отримав 3 роки тюрми умовно

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд підтримав аргументовану позицію Львівської місцевої прокуратури №3 та призначив чоловікові покарання вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік.

  Місцеві вибори 2020 у Львові та ОТГ. Найважливіше. Фото, відео. Оновлюється

  За фальсифікацію виборів у Городоцькому районі чоловік отримав 3 роки тюрми умовно. Про це СТИК повідомили у прокуратурі Львівської області.

  Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 62-річного жителя с.Суховоля (Городоцький район) за підробку виборчої документації (ч.2 ст.158-3 КК України).

  Після проведення місцевих виборів, голова дільничої виборчої комісії с.Зимна Вода підробив протокол про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці на виборах депутатів сільської ради, а саме – власноручно підробив підписи всіх членів ДВК. Це виявив один з кандидатів у народні депутати місцевої ради та звернувся у правоохоронні органи.

  Суд підтримав аргументовану позицію Львівської місцевої прокуратури №3 та призначив чоловікові покарання вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік, а також позбавив права обіймати посади, пов’язані з підготовкою і проведенням виборчого процесу на 5 років.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150