На Прикарпатті судитимуть групу людей, які незаконно заволоділи “повеневими коштами”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Прикарпатті судитимуть групу людей, які привласнили гроші на виконання робіт із захисту від підтоплення та закріплення на території одного із сільських міст на Прикарпатті. Про це  повідомляють  в Офісі Генерального прокурору.

  На Вінниччині адвокат виманів у клієнта 1 тис. дол. на хабар і присвоїв їх - МІСТО

  “За даними слідства, двома приватними підприємцями, за попередню можливість використання головою сільського господарства, залучення посередників – своєю знайомою, зазначені неправомірні відомості в офіційних документах на території одного із сільського господарства на Прикарпатті. підписавши документи, які стали підставою для їх оплати “, – йдеться до повідомлень.

  Таким чином, зловмисники закладали бюджетні кошти в сумі понад півмільйона гривень і легалізували їх, забезпечуючи фінансові операції, пише СТИК з посиланням на Версії.

  За цими фактами (заволодіння майном за рахунок проживання службовим населенням, легалізація майна, державне злочинне через, виготовлення та використання державного замовлення документів, службове зароблення) до суду скерували обвинувальний акт.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150