Голова «Укрзалізниці» отримує щомісяця 625 тисяч гривень зарплати

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Керівник « Укрзалізниці »  Володимир Жмак  отримує 625 тис. грн заробітної плати щомісяця. Про це він розповів в ефірі телеканалу «Україна 24» завжди в суботу, 16 січня.

  Володимир Жмак: У будь-якому випадку ми прийдемо до уніфікації тарифу

  «Моя заробітна плата робить 625 тис. грн. Якщо хто-небудь зможе побачити декларації, тому прислухатися до неї не потрібно. Водночас хочу сказати, що така зарплата у мене була 25 років тому, коли я займався бізнесом у “Київстарі”, потім у [нафтовій компанії] “ТНК-ВР”. Вона, я сказала, нижча від ринкового рівня для такого підприємства, як “Укрзалізниця” », –  заявив  Жмак.

  Він зазначив, що його зарплата «значно менша» за ту, яку отримує попередня голова «Укрзалізниці» Євген Кравцов, яка має високу зарплатну плату попередніх керівників, як сказав Жмак, «завдяки великому суспільному резонансу», пише СТИК із посиланнями на Версії.

  Жмак також наголосив, що заробітну плату членів наглядової ради встановлює акціонер компанії – Кабінет міністрів України.

  Володимир Жмак обіцяє посаду голови «Укрзалізниці» з серпня 2020 року. До цього часу він очолював наглядову роботу аеропорту «Бориспіль».

  Попередній голова «Укрзалізниці»  евген Кравцов  за 2018 рік зароб 9749 млн грн, тобто щомісяця отримувалася за 812 тис. грн. У 2019 році Кравцов також заробив понад 9 млн грн. Таким чином, зарплата Жмака менша за зарплату Кравцова на понад 150 тис. грн.

   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150