Голова Івано-Франківської ОДА у грудні за тиждень заробив майже 9 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Проаналізувавши кадрові зміни за час каденції Володимира Зеленського, «Слово і діло», занепало висотою, що більшою мірою нестабільною посадою за останній піврічний рік є керівником обласної адміністрації.

  У деяких областях змінено вже 6-7 голосів. Слово і Діло  пропонується переглянути, скільки очільників ОДА заробили в грудні.

  Найвища зарплата в кінці минулого року була у головах Луганської обласної адміністрації Сергія Гайдая – 108 тис. 847 грн. Крім надбавок та окладу, він отримав за зміну, відпуск, виплату за день відпочинку донори та допомогу з тимчасовою втратою працездатності.

  73 тис. 232 грн в грудні заробила глава Харківської ОДА Айна Тимчук – це оклад і надбавка. Уже колишній голова Дніпропетровської обласної адміністрації Олександр Бондаренко заробив 63 тис. 623 грн, йому виплатили склад, надбавку за відвідування років та компенсацію за невикористану відпустку.

  Трохи меншою була зарплата у керівників Вінницької ОДА Сергія Борзова – 62 тис. 222 грн: склад, надбавка та відпускні.

  У середньому голові ОДА в грудні заробили 40-60 тисяч гривень. Найменша зарплата була у голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука – 8 тис. 877 грн. Але його визнали на посаді лише 24 грудня, пише СТИК із посиланнями на Версії.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150