Взяла 500 доларів хабаря: у Львові затримали директорку комунального підприємства (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Львові 21 січня правоохоронці затримали на хабарі директорку ЛКП “Архітектурно-будівельний нагляд” Наталію Юзич. Посадовиця вимагала 500 доларів за узаконення самовільно реконструйованих будівель у центрі Львова.

  Взяла 500 доларів хабаря: у Львові затримали директорку комунального підприємства ЛМР – фото

  Юзич невдовзі оголосять про підозру в отриманні неправомірної вигоди. Наразі правоохоронці продовжують проводити досудове розслідування. Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу Нацполіції.

  Як затримали посадовицю ЛКП “Архітектурно-будівельний нагляд”

  • Львівські правоохоронці викрили корупційну схему легалізації самовільно реконструйованих будівель у місті.
  • Її організувала керівниця ЛКП “Архітектурно-будівельний нагляд”, яке є одним зі структурних підрозділів Львівської міськради.
  • За інформацією Нацполіції, за безперешкодне оформлення документів на самовільно реконструйовані будівлі у центрі Львові посадовиця вимагала 500 доларів хабаря.
  • Правоохоронці 21 січня затримали директорку підприємства одразу після отримання грошей.


  Посадовицю затримали одразу після того, як вона взяла 500 доларів хабаря / Фото Нацполіції

  Що кажуть у Львівській міськраді

  Пресслужба Львівської міськради першою повідомила, що директорку ЛКП “Архітектурно-будівельний нагляд” затримали на хабарі. Мерія сподівається на об’єктивне розслідування. На час проведення слідчих дій посадовицю відсторонять від роботи.

  Львівська міська рада буде максимально сприяти в розслідуванні. Також для мерії важливо, аби винні були покарані й в разі встановлення факту отримання неправомірної вигоди був відповідний вирок суду,
  – повідомили у ЛМР.

  Що загрожує посадовиці

  Наразі правоохоронці вирішують питання про оголошення зловмисниці про підозру в одержанні неправомірної вигоди. Посадовиці, якщо її провину доведуть у суді, загрожуватиме покарання – від 5 до 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади терміном до 3 років та конфіскацією майна.

  Слідчі продовжують проводити досудове розслідування. Вони намагаються встановити усі обставини злочину.


  Наразі правоохоронці проводять досудове розслідування / Фото Нацполіції

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150