8 мільйонів гривень збитків. СБУ заблокувала розкрадання коштів на ремонті судна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба безпеки України припинила діяльність схеми розкрадання бюджетних коштів під час ремонту судна для обслуговування об’єктів критичної інфраструктури.

  8 мільйонів гривень збитків. СБУ заблокувала розкрадання коштів на ремонті судна

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу СБУ.

  Співробітники Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ встановили, що під час ремонту корабля, який належить Держустанові “Держгідрографія” і використовується для навігаційного гідрографічного забезпечення безпеки мореплавства на внутрішніх водних шляхах та у прибережних зонах Чорного та Азовського морів, діяла схема з розкрадання бюджетних коштів.

  Слідчі встановили, що у 2018 році за результатами державних закупівель був укладений договір між “Держгідрографією” та приватною судноремонтною компанією в Києві. Згідно з умовами угоди, “Держгідрографія” перевела на рахунок виконавця робіт передоплату в розмірі 11,7 мільйона гривень. Натомість роботи були виконані лише на 3,6 мільйона гривень, а решта коштів були привласнені керівником комерційного підприємства.

  8 мільйонів гривень збитків. СБУ блокувала розкрадання коштів на ремонті суднаСБУ

  Судно “Держгідрографії”

  На основі матеріалів, зібраних слідчими СБУ, Київською місцевою прокуратурою №7 було повідомлено про підозру керівнику компанії-підрядника у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150