СБУ протидіє загрозам на кордоні України: торік за контрабанду засудили 12 прикордонників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За 2020 рік через заходи підрозділів Служби безпеки України до держбюджету донарахували понад 2,5 мільярда гривень митних платежів.

  СБУ системно протидіє та нейтралізує загрози державній безпеці на кордонах країни (фото)

  Про це повідомляє Управління СБУ у Львівській області, передає СТИК.

  Окрім цього, торік вилучили предмети контрабанди та виявили порушення митних правил на суму 510 мільйонів гривень.

  За матеріалами СБУ також повідомлено про підозри: митники — 53, прикордонники — 31, перевіряльники на кордоні — 10 людей. Засудили 12-х працівників прикордонної та 4-х працівників митної служб. За статтею про контрабанду вироки отримали 36 людей.

  СБУ продовжує вживати заходи з нейтралізації загроз державній безпеці, йдеться в повідомленні. Служба здійснює контррозвідувальне забезпечення митних органів та підрозділів Держприкордонслужби. На державному та митному кордонах України продовжуються заходи із виявлення та локалізації сталих корупційних схем і механізмів незаконного ввезення в Україну контрабанди, вантажів. СБУ організовано також заходи, щоб виявити та запобігти спробам іноземних спецслужб, організованих злочинними угрупованнями та окремими особами використати українських митників і прикордонників для здійснення діяльності на шкоду державній безпеці України.

  Наразі відпрацювання проводиться у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернівецькій, Чернігівській, Донецькій та Луганській областях.

   

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150