На Хмельниччині не запрацювали амбулаторії, які урочисто відкрили після неякісного ремонту за 13 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Через неякісно виконані ремонтні роботи не працюють амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у селах Віхватнівці та Шутнівці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Про це пише « Незалежний громадський портал » із посилань на депутата облради Ігоря Гая.

  На Прикарпатті нові амбулаторії почали будувати за старими схемами | Курс

  Ці амбулаторії урочисто відкрили напередкінці 2019 р. Але сьогодні в медзакладах немає ані працівників, ані оцінок. Хоч ремонти давно завершились, проте сільради так і не прийняли будівлі на балансі.

  Депутат побудований в амбулаторіях і з’явився внаслідок чого ці медустанови не працюють. Обидві мають типові проблеми – неякісно виконані ремонтні роботи. Зосереджені, потріскані стіни, неналежно зроблені зовнішні роботи, відсутній благоустрій території. Саме тому сільради не приймали ці медзаклади на баланс, через кілька років вони створюють їх проблему і тут вже доведеться робити не поточний, капітальний ремонт, пише СТИК із посиланням на Версії .

  Після записів від сільського господарства до ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника», яка є замовником будівництва, підрядником приватного були усунуті недоліки. Але до необхідного стану заклади так і не доведено. Зрештою, який має бути наявний стан, сільські радики так і не знають, через відсутня проектно-кошторисна документація.

  Депутат нагадав, що ці медзаклади планують планувати як стратегічні для громадськості. У Шутнівцях двох сімейних лікарів мали би піклуватися про здоров’я 4100 мешканців сіл Шутнівці, Панівці, Баговиця, Велика та Мала Слобідка, Устя, Цвіклівці Другі та Тарасівка. Можна також запропонувати запропонувати, що амбулаторія у Вихватнівцях надає послуги 4 тис. Жителів з 12 навколишніх сіл – Демшина, Рогізні, Колодіївки, Дерев’яного, Калачківців, Субічі, Броварів, Гелетини, Привітного, Ленівки, Китайгорода та Патринець. Загалом будівництва та обладнання кожної амбулаторії держава витрачає більше 8 мільйонів. Грн.

  Керівник ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника» Андрій Колеснік запевнив, що всі недоліки для будівництва амбулаторії буде усунуті.

  Від «Наших грошей»

  Згідно з даними «Прозорро», ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника»  замовила  малому приватному підприємству «Гермес С» будівництво Вихватнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральною, 3в за 5,08 млн грн. у листопаді 2018 р. У подальшому замовнику двічі докидав кошти на будівництво цієї амбулаторії – у грудні 2019 р. 1,14 млн грн ., Та у листопаді 2020 р. 54,8 тис . Грн .

  Будівництво Шутнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Подільська ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника»  замовила  МПП «Гермес С» за 5,47 млн ​​грн. важ у листопаді 2018 р., а також у наступному докинула кошти підрядника –  1,01 млн грн.  у грудні 2019 р.

  Засновником та керівником МПП «Гермес С» є мешканець Дунаєвецького району Микола Сосула. Він також є власником готельного комплексу «Тарас Бульба». 2010 р. Сосула балотувався до Кам’янець-Подільської міської ради, очолюючи виборчий список УРП «Собор».

  Сосула є власником ПП «Козацька рада» та співвласником ТОВ «Альфа-2017», ТОВ «Шарм Прованса», СТЗОВ «Нігінське», а також співробітником ГО «Клуб тхеквондо« Торнадо – 2015 ». Серед засновників цієї громадської організації є Віталій Вовчанський, Юрій Білоцький, Рафієв Хафіз Магеррам Огли та Хусейн Дукаєв. Останній є  депутатом  Кам’янець-Подільської райради. У 2018 році Дукаєв  очолив  місцевий осередок Радикальної партії Олега Ляшка.

  У 2016-2020 рр. МПП «Гермес С» виграло тендерів на загальну суму 87,55 млн грн.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150