Керівник затриманих на хабарі чиновників Мін’юсту написав заяву про звільнення – ЗМІ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Безпосередній керівник державних виконавців управління забезпечення примусового виконання рішень управління юстиції в Київській області, яких 21 січня затримали на вимаганні хабаря, написав заяву про звільнення.

  Безпосередній керівник державних виконавців управління забезпечення примусового виконання рішень управління юстиції в Київській області, яких 21 січня затримали на вимаганні хабаря, написав заяву про звільнення.

  Про це з посиланням на пресслужбу Мін’юсту, повідомляє СТИК.

  Зазначається, що, у зв’язку із затриманням чиновників, у Мін’юсті планують провести повноцінне службове розслідування обставин справи.

  «Управлінням забезпечення примусового виконання рішень у Київській області внесено подання на розгляд керівника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) стосовно вирішення питання щодо проведення службового розслідування відносно зазначених осіб та відсторонення їх від здійснення своїх посадових обов’язків», – повідомили у пресслужбі.

  Видання також зазначає, що безпосереднім керівником зазначених державних виконавців подано заяву про звільнення із займаної посади.

  Нагадаємо, у четвер, 21 січня, співробітники СБУ затримали двох державних виконавців управління забезпечення примусового виконання рішень управління Міністерства юстиції України в Київській області.

  За даними слідства, вони вимагали неправомірну вигоду в сумі 3000 доларів США за ненакладення арешту на один з земельних ділянок.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150