НАБУ завершило розслідування справи ексголови-хабарника Чернівецької облради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування справи за підозрою колишнього голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна в одержанні неправомірної вигоди.

  Антикорупційні органи правопорядку завершили досудове розслідування у кримінальному провадження про хабар екскерівнику облради.

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу САП.

  «Прокурорами САП ухвалено рішення про завершення досудового розслідування та відкриття матеріалів у справі, досудове розслідування в якій здійснювали детективи НАБУ, стосовно голови Чернівецької обласної ради, якого було викрито на отриманні 180 тисяч доларів неправомірної вигоди», – інформує прокуратура.

  Як повідомили у САП, на сьогодні матеріали справи відкрито підозрюваним та їхнім захисникам. Після ознайомлення з матеріалами обвинувальний акт буде скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

  За даними НАБУ, Мунтян висловив мешканцю міста Чернівці Юрію Кушніру прохання надати неправомірну вигоду в сумі 200 000 доларів. Таку суму він просив нібито за передачу одній із підконтрольних цьому мешканцю фірм у довгострокову оренду цілісного майнового комплексу Чернівецького обласного комунального підприємства «Бальнеологічний санаторій «Брусниця». Детективи нібито мають інформацію про отримання Мунтяном 180 000 дол. неправомірної вигоди від цього мешканця.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150