500 доларів хабара для прикарпатського судді: підозрюваного відправили до психлікарні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд відправив до лікарні для проведення стаціонарної психіатричної експертизи стану підозрюваного Михайла Дрогомирецького у закінченому замаху на надання неправомірної вигоди судді в 500 доларів, знайдених у листі.

  Антикорупційний суд задовольнив клопотання детектива Національного бюро про направлення особи до медичного закладу для проведення стаціонарної психіатричної експертизи.

  Таке рішення 20 січня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє СТИК з посиланням на Версії.

  Детектив просив суд задовольнити клопотання і направити Дрогомирецького до Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні для проведення стаціонарної психіатричної експертизи. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив.

  Нещодавно ВАКС відпустив Драгомирецького під особисте зобов’язання.

  Як встановило слідство, в 2008 році Дрогомирецького було засуджено вироком Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області, залишеного без змін рішеннями апеляційного суду Івано-Франківської області та Верховного суду. Його визнали винним у привласненні коштів, які йому надавали як інженеру Коломийської філії ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» за проведення повірки засобів вимірювальної техніки на торгових підприємствах Снятинського, Косівського, Городенківського та Тлумацького районів.

  Не погоджуючись із судовими рішеннями щодо нього, Дрогомирецький неодноразово звертався із скаргами, заявами, зверненнями та клопотаннями до органів державної влади, судових та правоохоронних органів. За його ж ініціативи було порушено кримінальне провадження щодо можливих протиправних дій директора, головного бухгалтера та інженера Коломийської філії ДП «Івано-Франківськстандартметрологія». Щоправда цю справу закрили в поліції.

  Пізніше засуджений, а нині підозрюваний, подав до Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області скаргу на закриття справи і направив її листом. У цьому листі працівниками суду було знайдено клопотання у скарзі на постанову слідчого про закриття кримінального провадження та 500 доларів. У «клопотанні – по скарзі» зазначено, що грошові кошти у сумі 500 доларів надаються як винагорода «за достовірне розслідування». Тому Дрогомирецькому повідомили про підозру у закінченому замаху на надання хабара, а також звернулися до суду з клопотанням про запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

  Вивчивши документ, суддя ВАКС його задовольнив частково і відпустив підозрюваного під особисте зобов’язання. Також на нього поклали такі обов’язки: прибувати за першою вимогою; не відлучатися за межі Івано-Франківської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування зі свідками та здати на зберігання закордонні паспорти.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150