Посадовицю Львівської мерії, яку спіймали на хабарі, посадили під домашній арешт

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицький районний суд Львова 22 січня призначив директорці ЛКП «Архітектурно-будівельний нагляд» Наталії Юзич запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці. Її підозрюють у отриманні 500 доларів хабара.

  Підозрювана у хабарництві Наталія Юзич чекатиме суду під домашнім арештом - ZAXID.NET

  Як пишуть «Наші Гроші. Львів»​, Наталію Юзич відправили під домашній арешт до 21 березня 2021 року. До цього часу її відсторонили від посади.

  Наталію Юзич затримали 21 січня. За версією правоохоронців, посадовиця вимагала 500 доларів за узаконення самовільно реконструйованих будівель у центрі Львова. Поліцейські затримали керівницю комунального підприємства одразу після отримання хабара.

  53-річна Наталія Юзич працювала в ЛКП «Архітектурно-будівельний нагляд» із 2000 року. Це комунальне підприємство перебуває у структурі департаменту містобудування Львівської міської ради. Усього в цьому підприємстві працює 9 людей. ЛКП «Архітектурно-будівельний нагляд» займається інвентаризацією комунального майна та розробкою проектно-кошторисної документації на будівництво та реконструкцію.

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150