У «Ягодині» литовець пропонував прикордонникам хабар за не встановлення додатку «Вдома»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Громадяни, не зважаючи на можливу кримінальну відповідальність, продовжують пропонувати співробітникам Держприкордонслужби кошти за прийняття неправомірних рішень.

  Про це повідомляє прес-служба Луцького прикордонного загону.

  Так, учора громадянин Литви, який слідував з-за кордону через пункт пропуску «Ягодин», намагався за допомогою хабаря «вирішити» питання щодо безперешкодного пропуску.  Оскільки наразі Литва внесена у «червону зону» переліку держав зі значним поширенням COVID-19, то її громадяни, прибуваючи в Україну, підлягають самоізоляції. Іноземець же, аби не встановлювати мобільний додаток «Вдома», запропонував інспектору прикордонного контролю неправомірну вигоду у розмірі 50 євро.

  Прикордонник від коштів відмовився та доповів щодо цього факту керівництву. Крім того, про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого статтею 369 ККУ охоронці кордону встановленим порядком проінформували співробітників Національної поліції.

  Наголошують, що Держприкордонслужба має нульову толерантність до корупції та постійно проводить заходи з протидії будь-яким її проявам серед персоналу.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150