У Львові керівницю «Архітектурно-будівельного нагляду» на два місяці посадили під арешт

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицький районний суд Львова  визнав  очікувальників ЛКП «Архітектурно-будівельний нагляд» Наталії Юзич запобіжний захід у появі цілодобового домашнього арешту до 21 березня 2021 року. До цього часу її також відсторонили від посади.

  Результати пошуку малюнка за запитом Керівництво «Архітектурно-будівельний огляд» на двох місяцях роботи під домашнім ареатом

  Напередкінці січня виконувачку обов’язків директора львівського комунального підприємства «Архітектурно-будівельний нагляд» Наталія Юзич  затримали за підозрою в отриманій хабарі. За версією правоохоронців, посадовим працівникам потрібно 500 прибутків для узаконення самостійно реконструйованих будівельників у центрі Львова. Керівництво затриманими рішеннями після отримання цих грошей пише СТИК із посиланням на Наші гроші.Львів .

  Кримінальне провадження відкрито за ч.3 ст.368 КК України – надання неправомірної вигоди службовій особі. Посадовиці загрожують позбавленням волі від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чистими певною діяльністю до трьох років.

  Наталія Юзич працює в ЛКП «Архітектурно-будівельний нагляд» з 2000 року. Підприємство спеціалізується на інвентаризації комунального майна та розробників проєктно-кошторисної документації з будівництва та реконструкції.

  За даними мінімальної  декларації , Наталії Юзич належить будинок та земельна ділянка Бережанах Пустомитівського району, а також ділянка у Львові. Затримана посадка є двома машинами – Toyota Land Cruser Prado 2013 року випустила за 600 тис. грн та Mitsubishi Outlander 2006 року випуску за 150 тис. грн. Вона також зберігає 350 тис. грн та 18 тис. прибувають ідентичними.

  (Visited 356 times, 1 visits today)
 • 180x150