Посадовцю та посереднику повідомлено про підозру за одержання неправомірної вигоди

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому повіді про підозру керівництва Управлінням одного з державних агентств у Рівненській області та посереднику через надання неправомірної вігоди службовій особі, яка здійснює службову діяльність, яка відповідає за попередню власну групу осіб (К. 3 ст. 36 ст. ).

  Результати пошуку зображення за запитом Слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому повіді про підозру керівництва Управлінням одного з державних агентств в Рівненській області та посередництві через надання неправомірної вігоди службовій особі, яка відповідає за свою діяльність (за 3 грудня. ст. 368 КК України).

  Попередньою інформацією, посадовці вимагають у фізичній особі щотижневого надати йому неправомірний вигляд за невиконання заходів адміністративного впливу за незаконну торгівлю об’єктами тваринного світу. Хабар керівник установи, що здійснює обслуговування через посередника, пише СТІК із посиланнями на Версії .

  29 січня 2020 року чиновника та представника було затримано за замовленням. 208 КПК України після одержання чергового траншу.

  Наразі затриманим повідомленням про підозру та утворення запобіжних заходів у вигляді цілодобового домашнього арешту. Керівник Управління відсторонено від посади.

  Санкція статей пропонує прогнозування при появі повідомлення про зменшення волі на строк від 5 до 10 років із запрошенням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

  Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Рівненська обласна прокуратура. Оперативний супровід – УСР в Рівненській області ДСР Нацполіції.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150