Цивільна дружина скандального нардепа Тараса Козака купила квартиру в Москві за $13 млн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Цивільна дружина народного депутата від «Опозиційної платформи — За життя» Тараса Козака Наталія Лавренюк, яку він не вказує в декларації, володіє квартирою на 657 квадратних метрів у центрі Москви, в одному з найдорожчих житлових комплексів.

  Цивільна дружина скандального нардепа Тараса Козака купила квартиру в Москві за $13 млн

  Про це повідомляють журналісти програми «Схеми», спільного проєкту «Радіо Свобода» та телеканалу «UA:Перший».

  Відповідно до офіційного витягу із реєстру речових прав Росії, Наталія Лавренюк у березні 2020 року стала власницею квартири у Knightsbridge Privat Park, що у Москві на вулиці Єфремова, 19.

  Результат пошуку зображень за запитом Наталія Лавренюк

  Житло розташоване на першому поверсі одного з будинків комплексу і має так званий антресольний поверх, тобто два рівні.

  В офіційній презентації Knightsbridge Privat Park вказано, що квартири такої площі у комплексі — це «респектабельні дворівневі квартири з власними прибудинковими ділянками землі, вкрай рідкісний для Москви тип пропозицій». Також журналісти вказують, що у цьому комплексі Лавренюк володіє чотирма паркомісцями та кількома підвальними приміщеннями.

  Результат пошуку зображень за запитом Knightsbridge Private Park росія

  На час набуття нею у власність квартири за один «квадрат» у цьому комплексі на вторинному ринку в середньому просили майже півтора мільйона рублів, тобто трохи менш як 20 тисяч доларів. Таким чином, вартість її квартири на 657 квадратних метрів складала приблизно 13 мільйонів доларів.

  Результат пошуку зображень за запитом Knightsbridge Private Park

  «Ця сума вища від тієї, яку виділили у 2019 році з Дорожного фонду, щоб протягом року ремонтувати дороги у Закарпатській області, і більш ніж удвічі перевищує ту, за яку продали стадіон «Чорноморець» в Одесі навесні 2020 року», — зазначено в розслідуванні.

  До слова, восени 2019 року «Схеми» встановили, що Тарас Козак має цивільну дружину Наталію Лавренюк. Вони разом подорожують, відвідують свята, ділять спільний побут і мають спільну дитину.

  Результат пошуку зображень за запитом Лавренюк і козак

  Водночас Козак не декларує Лавренюк і відомості про її майно і доходи. Лавренюк має спільний нафтовий бізнес у Росії з подружжям Оксани Марченко і Віктора Медведчука і численне майно в Україні.

  Журналісти звернулися за коментарями до народного депутата та Наталії Лавренюк, але відповідей поки що не отримали.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150