Посадовця міграційної служби Буковини судитимуть за хабар

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До суду направили обвинувальний акт стосовно провідного спеціаліста одного з відділів Управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області, пише СТИК з посиланням на ДБР.

  Результат пошуку зображень за запитом Посадовця міграційної служби Буковини судитимуть за хабар

  Слідством встановлено, що посадовець вимагав у цивільної особи неправомірну вигоду у сумі 2 000 доларів США. За ці кошти чиновник обіцяв не здійснювати жодних перевірок та не притягувати громадянина до адміністративної відповідальності за порушення правил перебування іноземців та осіб без громадянства на території України.

  Окрім того, за подальше не викриття діяльності чоловіка посадовець встановив щомісячну «таксу» у сумі 250 доларів США.

  26 червня 2020 року працівника міграційної служби було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після одержання частини неправомірної вигоди.

  Таким чином, провідний спеціаліст обвинувачується в одержанні службовою особою неправомірної вигоди, за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

  Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

  Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ТУ ДБР у місті Хмельницькому. Процесуальне керівництво – Офіс Генерального прокурора України. Оперативний супровід – УСР в Чернівецькій області ДСР Нацполіції.

   

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150