Коломийський водоканал закупив презевативів на 15 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  “Коломияводоканал” з Івано-Франківської області зробило закупи за класифікацією “духи, засоби гігієни та презервативи”1000 одиниць товару.

  Коломийський водоканал закупив презевативів і духів на 15 тисяч гривень

  Покупку комунального підприємства на 15 тис. грн активно обговорюють в соцмережах, хоча замість засобів контрацепції насправді вони могли придбати мило, пише СТИК з посиланням на Версії.

  Договір із компанією-продавцем уже підписали. Переможцем тендера стало приватне підприємство “ТІС”. Компанія повинна виконати замовлення до 31 грудня 2021-го. Варто відзначити, що за цією класифікацією комунальне підприємство могло закупити як самі презервативи, так і товари з тієї ж групи. Про це стало відомо завдяки майданчику “Prozorro”.

  Щоб дізнатися деталі, необхідно ознайомитися з накладною. Однак сама новина вже викликала бурхливу реакцію в соцмережах. Журналіст Євген Гапич написав у своєму Facebook: “Хвилинка сміху або дивні закупівлі. Я розумію, що вони закупили мило, проте так, як вони тр**ають жителів Коломиї тарифами на воду, то можливо і презервативи”. Також він зазначив, що компанія-постачальник товару займається не виробництвом мила, а виготовленням робочого одягу.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150