«Львівелектротранс» віддасть 248 тисяч гривень за інформацію про пасажирів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівське комунальне підприємство «Львівелектротранс» замовило послугу зі збору та обробки інформації з підрахунку пасажиропотоку вартістю 248 тис. грн у ТОВ «Джемікл».

  Результат пошуку зображень за запитом «Львівелектротранс»

  Згідно із цьогорічним договором, за збір і обробку інформації із одного пристрою Intranso Smart Counter комунальне підприємство платитиме 450 грн в місяць. У 2020 році це коштувало дешевше – 385 грн, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  «Нова вартість вже два роки є стандартною для інших клієнтів. При купівлі обладнання ми домовились, що в перший рік ми будемо оплачувати меншу вартість», – пояснив в.о. директора «Львівелектротрансу» Володимир Ковалів.

  Система для підрахунку пасажирів складається з програмної та апаратної частини. Апаратну, тобто обладнання, придбали ще в 2019-му у ТОВ «Інтрансо» за 1,77 млн грн. Пристрої Intranso Smart Counter, які складаються з мікрокомп’ютера, плати, камери, GPS-модулю, модему й датчиків, встановлюють безпосередньо на транспорт. Кожен із них коштував або 35,5, або 46,5 тис. грн (замовляли дві моделі).

  Програма ж не належить «Львівелектротрансу». Послуги зі збору та обробки інформації, які тепер щороку замовляє ЛКП, – це абонентська плата, яка включає послуги мобільного оператора, сервісне обслуговування обладнання, моніторинг роботи системи, оплата оренди потужностей для зберігання й обробки інформації, і користування програмною частиною.

  Як пояснив Володимир Ковалів, наразі «Львівелектротранс» не може придбати програму й сервери, аби відмовитись від абонентської плати, через вартість. Крім того, на підприємстві підрахували, що подальше технічне і програмне обслуговування по вартості буде дорожчим, аніж поточні витрати.

  Як це працює

  Система для автоматичного підрахунку пасажирів працює на основі комп’ютерного зору, розпізнає кількість пасажирів, які зайшли-вийшли на кожній зупинці, фіксує час і місце. Ці дані передаються на сервер в режимі онлайн.

  За допомогою системи «Львівелектротранс» бачить кількість пасажирів у розрізі окремого транспорту, зупинки, рейсу, маршруту.  На основі даних підприємство може оптимізовувати графік руху, планувати кількість транспорту, яка виходить на маршрути як у пікові, так і в міжпікові проміжки часу.

  Про постачальника

  Основним власником компаній «Джемікл» і «Інтрансо» є вінничанин Марат Хазін. Дмитро Малушенко і Сергій Скорченко володіють ще по 1%. Згідно з даними YouControl, компанії отримали замовлень на майже 4 млн грн.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150