На Прикарпатті правоохоронці розслідують справу голови апеляційного суду, якому надіслали хабар поштою

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Правоохоронці розслідують справу голови апеляційного суду, якому надіслали хабар поштою.

  Результат пошуку зображень за запитом хабар поштою

  Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактами, викладеними у повідомленні голови Івано-Франківського апеляційного суду Гриновецького Богдана Михайловича, пише СТИК з посиланням на Версії.

  «Гриновецький Б.М. повідомив ВРП, що на адресу Івано-Франківського апеляційного суду рекомендованим листом надійшла заява громадянина. Також у конверті було виявлено грошові кошти в сумі 1000 гривень. Керівник апарату суду повідомила про цю подію поліцію. Слідчо-оперативною групою Івано-Франківського відділу поліції у приміщенні суду проведені необхідні процесуальні дії і розпочато з’ясування обставин. Голова суду зауважив, що вказані обставини мають ознаки неправомірного впливу на суддів апеляційного суду, оскільки у провадженні суду перебувала апеляційна скарга громадянина на рішення Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою», – йдеться у повідомленні Вищої ради правосуддя.

  Гриновецький Б.М. відповідно до вимог пункту 9 частини сьомої статті 56 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» надіслав повідомлення про втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя Генеральному прокурору.

  24 грудня 2020 року Івано-Франківською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом втручання в діяльність суддів вказаного суду.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150