Компанії з одного кубла «розпиляли» 11-мільйонний тендер на харчування хворих

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Комунальна 5-а міська клінічна лікарня Львова опублікувала повідомлення про намір підписати договір із ТОВ «Кейтерінг-Груп» на харчування пацієнтів вартістю майже 11,1 млн грн.

  Результат пошуку зображень за запитом харчування хворих

  У вартість закладено харчування на майже 128 тис. ліжкоднів із середньою вартістю по 86,88 грн/день без ПДВ. Переможець повинен доставляти готову їжу для гарячих страв температурою 60-650С, а холодних страв – 10-150С. На території лікарні не має можливостей для підігріву страв, вказано в техзавданні, таким чином доставку мають робити п’ять разів на день, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Окрім директора на фірмі, яка готуватиме їжу, працює водій, шеф-кухар і дієт-сестра. Як аналогічний досвід «Кейтерінг-Груп» показало дві угоди на 30 та 50 тис. грн.

  «Кейтерінг-Груп» створено сім місяців тому, це буде найбільше її замовлення. Власницею і директоркою є Наталія Бірбан.

  Наталія Бірбан, як і сама фірма, зареєстровані на вулиці Мазепи 26/47 у Львові. Там же був прописаний водій Ярослав Бірбан, який працював у відомих компаніях-змовниках: «Євро Фіш», «Продукти для всіх», Торговий дім «Бізнес-центр» і в підприємця Петра Павлишина.

  Ці та інші учасники тендерів щорічно, імітуючи конкуренцію між особою, отримують багатомільйонні замовлення на постачання продуктів харчування на Львівщині (див. повний перелік нижче).

  Як виявилось, і єдиний конкурент ТОВ «Кейтерінг-Груп» – ТОВ «Укр-Галич», також пов’язаний із цими компаніями-змовниками. Як раніше встановили «Наші гроші. Львів», є такі докази пов’язаності.

  Проаналізувавши документи конкурентів, з’ясувалося, що «Кейтерінг-Груп» і «Укр-Галич» користувалися послугами одного нотаріуса, а на їхніх документах є дуже подібні ряди крапок  – сліди від принтера.

  Попередні групи пов’язаних компаній реєстрували потужності за адресами вул. Бузкова, 5 у Львові та вул. Дороша 20а в Малехові. Так і в цьому тендері: першу адресу вказало «Кейтерінг-Груп», другу – «Укр-Галич».

  Довідка

  Групи компаній, які раніше були виявлені «Наші гроші. Львів» (а старіші вже й оштрафовані за антиконкурентні узгоджені дії):

  1. ПП «Галбізнес Груп» та ТОВ «Євро Фіш» (отримали 1,36 млн грн штрафу за рішенням АМКУ),
  2. ПП «Агропродовольча промислова компанія» і ПП «Захід Інвест Торг» (отримали 136 тис. грн штрафу за рішеннями АМКУ),
  3. ПП «Товарна база», ТОВ «Продукти для всіх», ПП «Захід Інвест Торг» та Петро Павлишин (отримали 291 тис. грн штрафу від АМКУ),
  4. ТОВ «Гал Проф Центр», Христина Кононович (бухгалтер «Продукти для всіх»), Галина Федунь, ТОВ «Торговий дім «Бізнес-центр»,
  5. Нові учасники: ТОВ «Укр-Галич», ТОВ «Кейтерінг-Груп», Цигилик Анатолій.
  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150