Квартира за $850 тисяч і машина, як в англійської королеви: журналісти дізналися, як живе глава МОЗ Степанов

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Глава МОЗ живе в хмарочосі у центрі Києва, проте квартира записана на його дружину.Степанов живе у квартирі поруч з ДК “Україна” в Києві.

  Степанов живе у квартирі поруч з ДК "Україна" в Києві / фото УНІАН

  Колишній губернатор Одеської області, а нині глава МОЗ Максим Степанов живе у величезній квартирі в центрі Києва і їздить на машині, як в англійської королеви.

  Про це повідомляє Страна.

  За даними видання, старша дочка чиновника Анна отримує ступінь МВА в Парижі, а до цього закінчила університет в Чикаго. Про сина Михайла відомо, що у свій час він відвідував елітну приватну школу Kyiv International School, де за навчання тільки у 2017 році  тато заплатив майже півмільйона гривень, якщо вірити його декларації.

  Як повідомляється, їздить головний медик країни на англійській класиці – позашляховику Range Rover, вартістю понад 2,7 млн грн (така сума значиться у фінансовій звітності на сайті НАЗК). Степанов їздить на пасажирському сидінні та без охоронців.

  Такий джип тільки в модифікації з правим кермом водить сама британська королева.фото Ізим Каумбаєв, "Страна"фото Ізим Каумбаєв, “Страна”

  За даними журналістів, апартаменти Степанова знаходяться в діловому центрі міста. Квартира на 340 квадратних метрів розташована в хмарочосі поруч з ДК “Україна”. Житло в декларації записано на дружину Наталію.

  Результат пошуку зображень за запитом степанов з дружиною

  “Судячи з оголошень на сайтах з продажу нерухомості, на сьогоднішній день ціна “квадрата” в 25-поверховій свічці близько $2500. Тому, квартира Степанова потягне на $850 000″, – йдеться в матеріалі.

  Результат пошуку зображень за запитом степанов

  Як повідомляється, на вході та в ліфті – пропускна система, чергує охорона і консьєрж. А мешканці можуть прям з поверху потрапити в підземний гараж.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150