Півмільйона гривень заплатить Мукачівська міськрада за створення нових рубрик на міському сайті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Виконавчий комітет Мукачівської міської ради замку створює додаткові модулі для веб-сайту міської ради за 585 тис. грн. Відповідальний  договір  підписали з ТОВ «Комп’ютерні інформаційні технології» 2 лютого.

  Результат пошуку малюнка за запитом Мукачівська міськрада

  Закупівлю провели без конкурсу, за переговорною процедурою. Тендерний комітет мерії обґрунтував це тим, що ТОВ «Комп’ютерні інформаційні технології» розробляли сайт для міської ради, і фірмі належать ліцензійні права на використання їх продуктів. Через необхідність захисту прав інтелектуальної власності договір уклали із цієї компанією.

  Раніше за розробку сайту Smart city Мукачівська міськрада вже заплатила «Комп’ютерним інформаційним технологіям» 833 тис. грн за послуги з створення сайту та 48 тис. грн – за покращення модулю подачі електронних звернень.

  За теперішнім контрактом передбачено створити кілька нових рубрик: модуль «Персони», де розміщуватиметься інформація про депутатів та радників, а також їхні робочі графіки, модуль «НПА» (нормативно-правові акти), в якому будуть офіційні документи: рішення сесій, міського голови, виконкому та їх проєкти, а також модуль «Медіа галерея», який буде інтегрований з Facebook. Крім того, додадуть англомовну версію у розділ «Бізнес та інвестиції».

  Вартість розробки модулю «Персони» — 157 тис. грн, нових функціоналів для «НПА» — 285 тис. грн і 142 тис. грн — решта послуг. Окрім цього, компанія забезпечуватиме технічну підтримку сайту. Завершити всі роботи з покращення планують до 10 грудня 2021 року.

  Мерія Мукачево активно розвиває електронні сервіси. У жовтні 2020 року на Kyiv Smart City Forum-2020 місто відвідало перші місця в номінації «Найкраще мобільне місто» та «Найкраще цифрове місто» з населенням до 100 тис. чоловік. Як  повідомляє  Мукачівська міська рада, в той же час експерти оцінюють новий веб-портал «Розумне місто».

  «За допомогою цього порталу у місті проводити інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності, відкривати інформацію про висвітлення», –  визначають у повідомленнях.  

  Про розміщення:

  ТОВ «Комп’ютерні інформаційні технології» зареєстровано в Києві. Власниками компанії є Олександр Єфремов (92%) та Сергій Маломен (8%). Вони також є співробітниками ТОВ «Кітсофт». З початку 2020 року підприємство отримало 22 державні замовлення на загальну суму 18 млн грн.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150