У Хмельницькому на хабарі затримали нотаріуса

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Хмельницькому на хабарі у 800 доларів США затримали нотаріуса. Встановлено, що жінка отримала неправомірну вигоду за оформлення спадщини.

  У Хмельницькому на хабарі затримали нотаріуса

  Про це Суспільному розповіла головний спеціаліст з питань інформаційної політики Хмельницької обласної прокуратури Ірина Бойчак, передає СТИК.

  За її інформацією, прокуратурою спільно з поліцією задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди нотаріусом.

  “Встановлено, що вказана посадова особа за оформлення спадщини після пропуску строку для її прийняття вимагала 800 доларів США. Після одержання цієї суми її затримано в обласному центрі у порядку статті 208 Кримінального кодексу України”, – кажуть у прокуратурі.

  За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за частиною 4 статті 368-4 Кримінального кодексу України – одержання неправомірної вигоди особою, що надає публічні послуги, поєднане з її вимаганням.

  У прокуратурі додають, наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання викритій особі запобіжного заходу.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150