СБУ викрила схему привласнення грошей посадовцями Укрзалізниці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба безпеки України викрила схему привласнення грошей посадових осіб регіональної філії “Одеська залізниця” під час ремонту двигунів дизель-потягів. Про це  повідомляє  пресцентр управління СБ України у Миколаївській області.

  На Миколаївщині СБУ викрила схему привласнення грошей посадовців Укрзалізниці

  Оперативні спеціалісти встановили, що відповідають умовам договору, підрядники мали забезпечити повний ремонт вузлів та агрегатів. Місцезнаходження для можливості використання з посадовими місцями вони виконали лише косметичний ремонт двигунів.

  Експертиза засвідчила, що після ремонту двигуна у ньому залишився старий блок, який згідно з угодою, підлягаючи заміні на новому.

  На Миколаївщині СБУ викрила схему привласнення грошей посадовців УкрзалізниціСБУ

  Неякісна заміна деяких агрегатів спринцювала вихід із сучасного обладнання протягом кількох днів після прийняття споживачів до роботи.

  За оцінкою експертів, сума збитків державного підприємства через дію службових осіб АТ “Укрзалізниця” становить близько 2,5 мільйонів гривень.

  У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України (присвоєння, розтрата майна) перевірено обшуки, попередні експертизи та інші наступні дії, в ході яких підтверджені факти неякісного та фіктивного ремонту двигунів.

  На Миколаївщині СБУ викрила схему привласнення грошей посадовців УкрзалізниціСБУ

  Слідчим судом накладено арешт на вузли та агрегати, встановлений на дизель-потягах депо “Миколаїв”.

  Суспільне Миколаїв готується надати право висловити свою позицію учасникам подій. Для цього пропонуємо з  погляду  з редакції у будь-який зручний спосіб.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150