Підозрюваного у шахрайстві заступника директора «Украероруху» затримали у Києві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Поліцейські затримали та повідомили про підозру за статтею про шахрайство одному із заступників директора «Украероруху» у Києві. Він просив у фермерів 100 тис. доларів, обіцяючи «допомогти» їм отримати дозвіл на користування земельними ділянками на Полтавщині.

  Результат пошуку зображень за запитом Підозрюваного у шахрайстві заступника директора «Украероруху» затримали у Києві

  Київська міська прокуратура у четвер, 11 лютого, пише, що протягом 2019 року чиновник обманював фермерів, обіцявши їм сприяння в отриманні дозволу на користування земельними ділянками площею 2000 га на Полтавщині, які належать одному з державних підприємств, для оброблення та висадження сільськогосподарських культур.

  За свої послуги чоловік, який раніше працював начальником регіонального відділення Фонду державного майна у Полтавській та Сумській областях, зажадав отримати від них 100 тис. доларів. При цьому жодних можливостей виконати обіцянки чоловік не мав. Свою допомогу пояснював нібито зв’язками за попереднім місцем роботи.

  Його затримали, коли він отримував частину суми – 70 тис. доларів. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Слідчі дії тривають. Максимальна санкція цієї статті передбачає позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150