“Допомагали” закрити провадження: у Києві судитимуть двох чоловіків за хабар у 500 тис. доларів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Перед судом постануть два чоловіка, які шляхом підбурення до надання неправомірної вигоди начебто одному з екскерівників Генеральної прокуратури України заволоділи коштами двох громадян у сумі 500 тис. доларів США.

  “Допомагали” закрити провадження: у Києві судитимуть двох чоловіків за хабар у 500 тис. доларів

  Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури, інформує СТИК.

  Цитата:

  “За процесуального керівництва Київської міської прокуратури завершено досудове розслідування відносно двох осіб, які шляхом підбурення до надання неправомірної вигоди начебто одному з екскерівників Генеральної прокуратури України заволоділи коштами двох громадян у сумі 500 тис. доларів США (ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 27 ч. 4 ст. 369, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 КК України)”, – йдеться в повідомленні.

  Деталі

  Згідно з матеріалами досудового розслідування, у квітні 2019 року підозрювані, будучи знайомими із двома фігурантами кримінального провадження за фактом вимагання, повідомили, що мають можливість через одного з на той час діючих керівників Генеральної прокуратури України вирішити питання про закриття кримінального провадження.

  За прийняття такого рішення підозрювані запросили 500 тис. доларів США нібито для передачі їх одному з керівників Генпрокуратури, хоча насправді мали намір заволодіти вказаними коштами та розпорядитися ними на власний розсуд.

  Одного з учасників шахрайської оборудки викрили одразу після одержання всієї суми грошових коштів, а його спільника – під час досудового розслідування.

  Наразі слідство у кримінальному проваджені завершено. Відповідно до вимог ст. 290 КПК України матеріали кримінального провадження відкриті стороні захисту для ознайомлення, після чого обвинувальний акт буде скеровано до суду.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150