Трьох службовців Хотинського лісгоспу підозрюють у хабарництві на 100 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Організатором цієї злочинної групи був начальник управління лісового та мисливського господарства одного з регіонів України.

  Трьох службовців Хотинського лісгоспу підозрюють у хабарництві на 100 тисяч гривень

  Трьох службових осіб держпідприємства «Хотинський лісгосп» та начальника управління лісомисливського господарства підозрюють в організації злочинної схеми систематичного отримання хабарів за сприяння в реалізації деревини.

  Про це пише СТИК із посиланням на пресслужбу ДБР.

  «Вимагання 100 000 грн за сприяння у продажі деревини за мінімальними цінами — ДБР повідомило про підозру начальнику Управління лісового та мисливського господарства одного із регіонів України, як організатору злочинної групи, а також трьом її учасникам — службовим особам ДП «Хотинський лісгосп». Слідство встановило, що у 2020 році начальник Управління організував схему систематичного одержання неправомірної вигоди за сприяння у реалізації деревини. Зокрема, протягом липня-листопада вказаного року члени злочинної групи вимагали у суб’єкта господарювання неправомірну вигоду за «допомогу» у визначенні його переможцем на відкритому аукціоні, а також продажі та відпуску деревини. Розмір хабаря склав 1 тис. грн за м³ дубу», – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що організатор групи долучив працівників лісгоспу, які створювали штучні умови для визначення конкретного переможця аукціону. Одержані гроші підозрювані посадовці ділили між собою. «1 листопада 2020 року організатора організованої злочинної групи було затримано під час одержання чергової частини неправомірної вигоди у сумі 30 000 грн в порядку ст. 208 КПК України. Крім того, під час обшуку за місцем проживання в одного з учасників ОЗГ було виявлено та вилучено грошові кошти, які надавались раніше. Загальна сума яких склала 97 000 грн», – додали в ДБР.

  Санкції статей, за якими підозрюють організатора та членів злочинної групи, передбачають від 5 до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150