У Франківську 200 тисяч на харчування учнів поділили підприємці з однаковими документами

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради замови послуги на харчування учнів у приватної підприємиці Ольги Волошин на загальну суму 204 тис. грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

  Млинці та віденські вафлі: у місті на Волині у шкільній їдальні запровадять гастрономічний експеримент | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

  Згідно з угодою, Волошин буде годувати учнів 1-11 класів Камінецької та  Тисменичанської шкіл сніданками по 20 грн та обідами вартістю 25 грн до кінця 2021 року. пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Про тендер

  Закупівля відбулась за двома лотами, де Ольга Волошин конкурувала із іншою приватною підприємицею — Світланою Яковишин. В обох випадках цінові пропозиції учасниць ні на копійку не відрізнялись від очікуваної вартості. Також під час аукціону вони не знижували цін.

  У кількох документах Ольга Волошин і Світлана Яковишин припустились однакових помилок у довідках. Варто зазначити, що департамент освіти надавав шаблони для цих документів, у яких подібні помилки відсутні. Це свідчить про те, що таке оформлення не може бути результатом інструкції замовника.

  Скріншоти довідок з тендерної документації. Джерело: Prozorro

  Також і Волошин, і Яковишин користуються однаковим програмним забезпеченням. Низка документів підриємиць відскановані в одній програмі «Foxit Phantom – Foxit Corporation» та мають однакового автора.

  Окрім цього, у документах Ольги Волошин і Світлани Яковишин є стилістично однаково оформлені «шапки» документів (підкреслення, крапка з комою замість пробілу).

  Скріншоти довідок з тендерної докуиментації. Джерело: Prozorro

  Схоже оформлення «Наші гроші. Львів» помічали й на інших тендерах. Зокрема у підприємиць Ірини Дубової та Любов Коритан, які нещодавно розіграли тендер вартістю 503 тис. грн на харчування учнів ліцею №5 Івано-Франківської міської ради.

  Про постачальника

  Приватна підприємиця Ольга Волошин зареєстрована у селі Тисменичани Івано-Франківської області. З початку 2020 року вона отримала три замовлення на 240 тис. грн.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150