Екс-голову Буської РДА судитимуть за хабар через виділення землі під заправку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Львівщині судитимуть колишнього голову Буської райдержадміністрації 45-річного Олега Коваля, якого 4 листопада минулого року затримали на хабарі. Він вимагав хабар у підприємця за надання землі під автозаправку. При цьому хабар йому мали надати не грошима, а у вигляді талонів на дизельне паливо.

  Екс-голову Буської РДА судитимуть за хабар через виділення землі під заправку - ZAXID.NET

  Як повідомили у Львівській обласній прокуратурі 23 лютого, правоохоронці передали до суду справу екс-голови Буської РДА Олега Коваля, який, за версією слідства, вимагав у підприємця хабар у вигляді талонів на 1 тонну дизпалива, загальною вартістю понад 21 тис. грн. Натомість він мав посприяти у зміні цільового призначення земельної ділянки під будівництво АЗС та комплексу придорожнього сервісу. Загалом Олег Коваль планував отримати талонів на 21 тис. грн, передає СТИК.

  Олега Коваля затримали у його ж робочому кабінеті 4 листопада торік, під час отримання талонів на дизпаливо. Якщо його провину доведуть, йому загрожує від 5 до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

  Зазначимо, що за кілька тижнів після інциденту, президент Володимир Зеленський звільнив Олега Коваля з посади голови Буської РДА, на якій він перебував із грудня 2019 року.

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150