На хабарі затримали заступника керівника управління капітального будівництва ЛОДА

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Львівщині на хабарі затримали заступника керівника управління капітального будівництва Львівської ОДА. Як повідомив голова ЛОДА Максим Козицький, посадовець вимагав та одержав від представника будівельної організації хабар за раніше укладений договір.

  «Хочу наголосити, що розслідування має бути об’єктивним та неупередженим. Для нас немає недоторканних. Будемо надавати всіляку підтримку правоохоронним органам щодо фактів розкрадання державного бюджету та неправомірного використання службового становища», – написав Максим Козицький на своїй сторінці у Facebook ввечері, 23 лютого.

  Як повідомили у департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції, посадовець налагодив систему отримання хабарів від підприємців, натомість сприяв їм у виграші тендерів на будівельно-ремонтні роботи. 23 лютого його затримали під час отримання чергового «відкату» 365 тис. грн від підприємця за будівництво амбулаторії монопрактики в одному з районів Львівської області. Для цього заступник начальника управління ОДА залучив свого підприємця, який видав фіктивні рахунки-фактури про купівлю у нього товариством товарів на цю суму.

  Зазначимо, що посадовці управління капітального будівництва ЛОДА неодноразово фігурували у корупційних скандалах. Зокрема у 2020 році тодішнього в. о. начальника управління Олега Пелиха та його підлеглого звинуватили у привласненні 2,8 млн грн. 3 січня чотирьом колишнім посадовцям ЛОДА, серед яких і екс-керівник управління капітального будівництва ЛОДА, оголосили про підозру в привласненні 3,2 млн грн при будівництві амбулаторій та спорткомплексу на Львівщині.

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150