Поліція затримала закарпатського топ-митника за допомогу в контрабанді сигарет

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Працівники управління стратегічних розслідувань Національної поліції в Закарпатській області викрили головного державного інспектора Закарпатської митниці в отриманні 4000 доларів хабара за сприяння в контрабанді сигарет до Словаччини.

  За повідомленням Національної поліції, митник пообіцяв посприяти місцевому мешканцю у незаконному експорті до країни Європейського союзу 50 ящиків сигарет. У телеграм-каналі Департаменту стратегічних розслідувань зазначається, що йдеться про контрабанду сигарет до Словаччини.

  За інформацією поліцейських, митник запевнив місцевого жителя, що товар буде захований в залізничних вагонах і під час митного огляду його просто не побачать. Однак за свою допомогу він попросив 4000 доларів – по 80 доларів за кожен ящик.

  «24 лютого головного державного інспектора Закарпатської митниці затримали під час отримання ним першої частини неправомірної вигоди – 27 тисяч гривень. Кошти митник отримав після організації переправлення частини тютюнових виробів», – повідомили у Національній поліції, але імені викритого на хабарі митника не назвали.

  Митнику вже повідомили про підозру в хабарництві, а справу, відкриту за цим фактом, розслідуватиме Державне бюро розслідувань.

   

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150