Скандал: в поліції охорони Івано-Франківської області викрили фальсифікування пробігу авто (фото, аудіо)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про розкрадання пального в поліції охорони Івано-Франківської області повідомив керівник профспілки поліцейських «Правозахисники країни» Сергій Джихур.

  Поліція охорони стане частиною патрульної поліції | Новини Дивись.info

  Він опублікував документи, відео та аудіо, як на Прикарпатті поліціянти фальсифікують пробіг авто. Про це пише СТИК.

  “Видалося можливим зафіксувати документально, на відео та випадково на аудіо, яким саме чином, штучно, збільшують розмір пробігу службових авто. В УПО Івано-Франківської області, поліцейські, відмовилися за командою керівництва підробляти розмір пробігу та списувати паливо.

  На аудіо-записі наступні керівники:

  1. Худяк Василь Олександрович (командир взводу об’єктових поліцейських)
  2. Каспришин Тарас Володимирович (командир взводу групи реагування)
  3. Сорочин Михайло Володимирович (командир роти)”, – уточнює Джихур.

  За словами голови профспілки, керівники змушують підлеглих здійснювати збільшення пробігу, внесення неправдивих відомостей, пов’язаних з пробігом авто до документів.

  “Звертаються до підлеглих через нецензурну лайку. Кажуть, що за відмову фальсифікувати, вони підлеглих “закантують”, і вони самі будуть змушені перевестися в інше місце несення служби.  Говорять, що цією схемою користуються вже чотири роки та навіть перевірка з УВБ нічого не знайшла, запевняють, що нічого боятися не треба. І взагалі, це питання їх не стосується, це треба робити, бо винний у цьому маркетинговий хід, про встановлений певний розмір розходу пального”, – йдеться в дописі.

  Сергій Джихур запевнив, що планує звернутися до відповідних правоохоронних органів.

  “Якщо зазначені керівники не будуть відсторонені у найкоротший термін, виїжджаю до Івано-Франківська, будемо фіксувати розвиток подій безпосередньо на місці”, – додає керівник профспілки поліцейських «Правозахисники країни».

    

  (Visited 225 times, 1 visits today)
 • 180x150