Українці зможуть повідомляти про хабарі на спеціальному порталі: як це працюватиме

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Україні з’явиться спеціальний портал, на якому громадяни зможуть повідомляти про хабарі.

  Українці зможуть повідомляти про хабарі на спеціальному порталі. Як це працюватиме

  Це передбачено нещодавнім рішенням парламенту.Як працюватиме нова платформа – розповів в ефірі каналу «Україна 24» керівник департаменту перешкоджання та виявлення корупції НАЗК Сергій Деркач, передає СТИК з посиланням на УНІАН.

  За його словами, портал забезпечить анонімність, а інформація, надана в повідомленні, не буде доступна третім особам. Її планують передавати конкретному органу і підрозділу, які повинні розглядати це звернення.

  «За таких умов вся інформація про вчинене правопорушення, особу, яка повідомила, не буде блукати, скажімо так, а буде надана відповідному органу, який розглядатиме. Ми зменшимо ризик відкриття інформації викривача і витоку інформації про конкретне правопорушення», – пояснив представник НАЗК.

  На порталі заявнику будуть доступні відразу кілька важливих функцій.

  «Викривач відразу може подивитися на порталі рух своєї заяви: чи дійсно вона була прийнята, які дії правоохоронний орган вчинив для того, щоб почати перевірку або відмовити, чому саме було відмовлено, наприклад, було надано мало даних – в такому випадку заявник зможе доповнити звернення додатковими фактами», – розповів Деркач.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150