На Хмельниччині водія затримали за хабар поліцейським

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За процедурним керівництвом Хмельницької обласної прокуратури слідчим управлінням ГУНП в області у взаємодії із працівниками Хмельницького управління Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України задокументований факт надання неправомірної візити працівників поліції.

  Львівського поліцейського спіймали на хабарі у сім тисяч

  Намагаючись уникнути адміністративної відповідальності за управління транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, місцевий мешканець вирішує підкупіти правоохоронців.

  Для вирішення визначеного питання він пропонує запропонований неправомірний вигляд у розмірі 7 тис. Грн. Виконувачу необхідних заступників початківців Новоушицького сектора поліцейської діяльності Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області.

  Про пропозицію правоохоронецького повідомого свого керівництва та прокуратури, яке розпочало кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 (пропозиція неправомірної вігоди службової особи, яка займається відповідальним населенням) Кримінальне кодексу України.

  Сьогодні, 19 лютого, після передачі правоохоронцю взуттєвої суми неправомірної вігоди, особа затримана в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, а кошти вилучено.

  На даний час у рамках досудового розслідування проводяться першочергові, невідкладні наступні дії, спрямовані на збір та фіксацію показників.

  Також можна вирішити питання щодо повідомлення, що повідомляє особу про підозру та обрання запобіжного заходу.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150