Вивели 4 млн грн: на Луганщині штучно завищували тарифи на опалення лікарень та шкіл

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Луганській області правоохоронці викрили схему розширення бюджетних служб на теплопостачанні лікарів, шкіл та інших соціальних установ Кремінського району. Попередніми даними учасників схеми вивели у тіні понад 4 мільйони гривень.

  Вивели 4 млн грн: на Луганщині штучно завідували тарифами на опалення лікарень та шкіру

  Про це  повідомляє  СБУ.

  “Схема організованого керівника місцевої комерційної структури. Використання своїх зв’язків серед кількох співробітників райдержадміністрації, що забезпечується підконтрольним управлінням підприємств з питань теплопостачання об’єктів соціальної сфери району”, – йдеться у повідомленні.

  Додають, що для пропозиції учасникам організації пропонують заклади в стандартних тарифах за рахунок екопаливу – брикети. Але насправді вони використовували для опалення бюджетних установ класичні матеріали.

  Як повідомили в СБУ, отримали “різницю” учасників схеми переведення в ідентифікацію через офіційні фірми та “конвертаційні” центри в Києві.

  За даними відомства, під час обшуків для місць проживання та в офісних приміщеннях учасників обладнання правоохоронці виявляються фінансова документація, печатки шести “транзитних” фірм, комп’ютерна техніка та чорні записи із доказів протилежної діяльності, а також близько 3,5 мільйонів гривень.

  Додають, наразі проводяться експертизи виявлених документів. Після цього буде встановлено загальну суму збитків та буде вирішено питання щодо повідомлень учасників схем про підозру. Їм загрожують покарання при появі поздоровлення волі на строк від 5 до 8 років із запрошенням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  Суспільне готове подати право висловити свою позицію всім учасникам подій чи сторони їх захисту. Для цього пропонуємо з погляду з редакції у будь-який зручний спосіб.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150