Онкодинспансер хоче віддати 30 соток фірмі свого головлікаря та людини Гройсмана

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутати Вінницької облради планують погодити комунальному  «Подільський регіональний центр онкології» на поділ земельної ділянки площею 4,14 гектари.

  Укладання договорів: правові нюанси

  Про це написало видання «Deputaty.in.ua».

  Центр онкології хоче поділити велику ділянку на дві – 3,83 га та 0,30 га.  Це питання депутати розглядатимуть вже повторно. У 2019 керівник онкодиспансеру Володимир Шамрай звертався до облради з проханням виділити саме 30 соток землі лікарні для будівництва приватного медичного центру «Медіхелс».

  Тоді ж будівництво приватного медичного центру на території лікарні відстоювала депутатка облради Людмила Станіславенко.  Засновники фірми «Медіхелс» пов’язані як і з її родиною, так і з родиною Володимира Шамрая.

  Засновниками ТОВ «Медіхелс» є Чернишева Галина, Барчишена Альона та Панасюк Володимир.

  Галина Чернишеваа була співзасновницею ще однієї  фірми зі схожою назвою – «Медіхелп», але поступилась своєю часткою розміром 1, 2 млн грн. дружині головлікаря онкодиспансеру Олені Шамрай.

  Ці фірма «Медіхелп» зареєстрована у Вінниці по вулиці Хмельницьке шосе 96-Г. Понад три чверті (77%) будівлі, в якій за документами розміщені аптека, амбулаторія та реабілітаційний центр площею 447 квадратних метрів, ще з 2015 року  зареєстровані на  фірму «Витамедлайф», в якій і власницею і керівницею є дружина Володимира Шамрая. Основним місцем роботи Олена Шамрай, крім того, що вона є  ФОП та за сумісництвом директоркою «Витамедлайф»,  вказала лікарню, в якій головним лікарем є її чоловік.

  Ще однієї засновницею фірми «Медіхелс» є Альона Барчишена. Вона є керівницею ТОВ фірма «АЯГіК», яка належить родині братів Ігоря та Геннадія Ткачуків. Офіційно засновниками є Геннадій Ткачук– депутат Вінницької облради, дружина депутата міськради Ігоря Ткачука – Людмила Станіславенко, яка також депутат облради, та діти Ігоря  Ткачука – Віталій та Маргарита.

  Від «Наших грошей»

  Нагадаємо, Геннадій Ткачук був нардепом двох попередніх скла кинь парламенту від «УДАР» та «БПП». Після зміни влади в 2014 році його брат Ігор увійшов до керівництва «Укрпошти», яку потім очолював з грудня 2014 року по червень 2016. Після цього його призначили до Одеси в філію державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Його вважали наближеним до тодішнього голови уряду Володимира Гройсмана. На останніх виборах став депутатом Вінницької міськради від «Української стратегії Гройсмана».

  (Visited 76 times, 1 visits today)
 • 180x150