Шевченківський район Львова приберуть за 60 мільйонів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Шевченківська районна адміністрація Львівської міської ради замовила послуги з механізованого прибирання району за 27,6 млн грн. Договір уклали 1 березня з ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Шевченківського району». Крім того, адміністрація підписала кілька контрактів на загальну суму у 33,7 млн грн на ручне прибирання території.

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ » Шевченківський район Львова приберуть за 60 млн грн

  Участь у першій закупівлі взяли три компанії. Окрім переможця, ще приватне підприємство «Рома» і «Львівський облавтодор». Під час аукціону пропозиції цих двох компаній були на 122 тис. грн та 169 тис. грн дорожчими. Жоден з учасників не знизив першопочаткової вартості цінових пропозицій.

  Про прибирання   

  Технічним завданням передбачено механізоване прибирання району. За допомогою спецтехніки комунальники вивозитимуть сніг та сміття, підмітати та мити вулиці та очищати дощоприймачі.

  Договір чинний до кінця 2021 року, тобто в середньому один день механізованого прибирання обійдеться районній адміністрації у 87,3 тис. грн.

  Підрядниками на санітарне ручне прибирання, крім ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Шевченківського району», будуть також ще чотири комунальних підприємств та приватна компанія «Лев-3», що належить Івану Джурі і Олегу Рудницькому — екс-заступникові голови Львівської ОДА.

  Хто і де прибиратиме: 

  Місце прибирання Підрядник Сума, млн грн
  Центральний (вул. Чорновола, Липинського) ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Шевченківського району» 15,6
  Добробут ПП «Лев-3» 4,47
  Підзамче ЛКП транспортно-ремонтно-аварійне підприємство ТРАП 5,74
  Замарстинів ДП «Парк-Високий Замок» ЛКП «Зелений Львів» 4,2
  Рясне Скасовано через недостатню кількість учасників
  Варшавський ЛКП «Варшавське -407» 1,19
  Балатон ЛКП «Балатон-409» 2,54

  Нагадаємо, що нещодавно Сихівська РА також підписала договори на прибирання району. Щоправда, там технічне завдання передбачає переважно прибирання вручну. Вартість послуг становила 36,7 млн грн.

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150