Тернопільські підприємиці зі спільним номером розіграли понад 600 тисяч на харчування учнів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Підприємиці Ольга Жукорська та Софія Гардецька розіграли 635 тис. грн на харчування учнів Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи.

  Фоторепортаж "Робота шкільної їдальні" - ТСШ №3

  Обидві учасниці подали на торги документи з однаковими дефектами друку, що свідчить про підготовку довідок на спільній техніці. Особливо характерними є помаранчеві плями на скан-копіях медичних книжок працівників підприємиць, які вони подали на різні торги.

  Справа – медичні довідки працівників підприємиці Ольги Жукорської; зліва – Софії Гардецької

  Окрім того, на інших торгах вони вказали в договорах однаковий номер телефону. А під час реєстрації на закупівельному майданчику, Ольга Жукорська вказала номер телефону Софії Гардецької як один з контактних.

  Підприємиця Ольга Жукорська заперечила редакції «Наші гроші. Львів» зв’язок зі своєю конкуренткою.

  «Такого не може бути. Де, які плями на документи? Хто така Гардецька? Щоб я вказувала номери телефонів на якихось торгах, не знаю такого, чесно кажучи», − зазначила учасниця.

  Водночас Софія Гардецька відмовилася одразу коментувати свою конкуренцію з Ольгою Жукорською та попросила передзвонити.

  Але розмова з однією з колишніх працівниць, телефон якої досі ще є в документах приватної підприємиці Жукорською, свідчить про спільний бізнес.

  «Я колись працювала у НИХ бухгалтером, а ВОНИ були підприємцями. Але я вам нічого не розповім, сказала, що працювала і все», − зазначила експрацівниця.

  Під час поточного аукціону підприємиці не торгувалися. Вони обидві запропонували однакову вартість харчування, однак договір підписали з Ольгою Жукорською. Вона забезпечуватиме дворазовим гарячим харчуванням учнів школи по 35 грн на дитину та чотириразовим харчуванням учнів цілодобового перебування по 60 грн.

  Підприємиця Ольга Жукорська та Софія Гардецька зареєстровані в Тернопільській області. Протягом 2020-2021 років перша отримала замовлень на 1,04 млн грн включно з поточним договором, друга – на 674 тис. грн. Підприємиці зустрічалися на торгах вісім разів, починаючи з 2017 року. Успішними з цих тендерів були тільки чотири, конкурентки перемогли порівну.

  При цьому Софія Гардецька у 2020 році також позиціонувала себе як косметолог. Вказаний у відомостях про учасників номер телефону фігурує у оголошенні щодо безкоштовних косметологічних послуг для онкохворих жінок.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150