За два місяці очільник ужгородського водоканалу віддав понад 5 мільйонів «рідній» фірмі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З початку 2021 року «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода» («Водоканал Ужгорода») віддало 5,4 млн грн ТОВ «Оллтех». Фірмі, яка дуже тісно пов’язана з чинним керівником комунального підприємства Станіславом Карташовим.

  Берегово може залишитися без води, бо водоканал боргує за електрику || MUKACHEVO.NET

  За даними порталу електронних закупівель Prozorro, лише з початку року «Оллтех» отримав від ужгородського водоканалу дев’ять угод на 5,4 млн грн., пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Станіслав Карташов, очільник КП «Водоканал Ужгорода». Фото: «Закарпаття інфо»

  Комунальники замовляли в компанії гідранти, напірно-всмоктуючі рукави та будівельні матеріали, як-от трубки, люки, лопати та вогнегасники. Найбільшу угоду з «Оллтех» уклали на початку лютого – на поставку труб на 2,7 млн грн. Ще два мільйонні договори підписали в січні на постачання матеріалів для ремонту водопровідних труб. Інші ж замовлення були дрібними і коливалися від 9 до 300 тис. грн.

  Директор водоканалу та його «оллтехи» 

  Компанія «Оллтех» зареєстрована в Ужгороді ще у 2005 році. У рівних долях тоді її засновниками стали Сергій Ковач, син екс-нардепа та колишнього генерального директор а ПАТ «Закарпаттяобленерго» Василя Ковча та власне Станіслав Карташов.

  Чинний директор «Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода» Карташов володів компанією до 2015 року, коли одноосібним власником став Віктор Горленко.

  Однак навіть після виходу зі складу власників зв’язки Станіслава Карташова з компанією не обірвалися. За даними його декларації, його дружина керівника водоканалу Жанна Карташова працювала в компанії «Оллтех» у 2019 році. А у 2020 році вона стала одноосібною власницею компанії зі схожою назвою – ТОВ «Оллтех-бетон». Сам ж Станіслав Карташов був співвласником цієї компанії до 2017 року.

  Компанії «Оллтех» та «Оллтех-бетон» пов’язані між собою також і спільним номером телефону в реєстрі юридичних осіб. Щоправда, остання не отримала від «Водоканал Ужгорода» жодного замовлення протягом останніх чотирьох років.

  А от ще одна ужгородська компанія зі словом «оллтех» у назві, «Будівельна компанія «Оллтех», за даними проєкту Clarity,  з 2018 року отримала від «Водоканалу Ужгорода» замовлень на 1,7 млн грн. Останній договір з фірмою на ремонт мережі водопостачання підписали в березні 2020 року.  Власником цієї фірми є Віктор Горленко.

  Групи і власність

  Станіслав Карташов очолює «Водоканал Ужгорода» з 2016 року. За даними його декларації за 2019 рік, родина володіє квартирою в Ужгороді, дружині Жанні Карташовій належить будинок на 258 мта дві земельні ділянки в Ужгороді. Сам ж Станіслав Карташов володіє також квартирою в селі Минай, Ужгородського району.

  Жанна Карташова також є співвласницею ТОВ «Аль-Т», яке спеціалізується на оренді нерухомості. За даними порталу YouControl, це підприємство входить до групи компаній Сергія Ковача, що працюють у різних сферах, зокрема нерухомість, будівництво та постачання теплоенергії.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150