Преміювала себе дев’ять разів: на Рівненщині директорку НВК оштрафували за корупцію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Рівненщині суд оштрафував директорку навчально-виховного комплексу, яка преміювала себе дев’ять разів. Отримувала і надбавки за напруженість роботи, загалом до п’ятдесяти тисяч гривень, – повідомляють у прокуратурі. Посадовиця відшкодувала збитки, а ще має сплатити штраф.

  Преміювала себе дев'ять разів: на Рівненщині директорку НВК оштрафували за корупцію

  Суд вирішив притягнути до адмінвідповідальності керівницю навчального закладу у Сарненському районі, розглядаючи 18 протоколів, пов’язаних з корупцією, – повідомили у пресслужбі прокуратури.

  “У ході розгляду протоколів з’ясовано, що директорка загальноосвітнього навчального закладу, в порушення вимог статті 28 Закону України “Про запобігання корупції”, не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів. А також, перебуваючи в умовах такого конфлікту інтересів, видала дев’ять наказів про своє преміювання та встановлення надбавок за складність та напруженість у роботі”, – коментує речниця Рівненської обласної прокуратури Оксана Жужельська.

  Жінка отримала загалом понад 47 000 гривень. Під час розгляду протоколів у суді вона визнала свою провину й повідомила, що відшкодувала завдані збитки.

  Суд виніс постанову, в який визнав директорку НВК винною та оштрафував на 3 400 гривень.

  Це перший такий випадок, зафіксований з початку року в області, – уточнили у прокуратурі. Торік суди розглядали схожі протоколи.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150