Син Ахметова купив маєток біля Женевського озера за 2 мільярди гривень, – Лещенко

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Родина олігарха Ріната Ахметова придбала віллу в передмісті Женеви, що у Швейцарії. Його ціна складала 60 мільйонів франків або 2 мільярди гривень.

  Син Ахметова купив маєток у Швейцарії за 2 мільярди гривень, – Лещенко

  Маєток купили для сина олігарха – Даміра Ахметова. Про це повідомив ексдепутат та журналіст Сергій Лещенко.

  Як мовиться у повідомленні, екснардеп оприлюднив “обіцяний бабах”. А саме те, що син олігарха Ріната Ахметова Дамір 7 грудня 2020 купив за 2 мільярди гривень віллу біля Женевського озера.

  “А Укрзалізниця за підсумками 2020 недоотримає 4 мільярди гривень за перевезення залізної руди, тому що лобісти Ахметова заблокували це рішення”, – прокоментував Лещенко.

  Спочатку українці за свій рахунок містили олігархів. Тепер починають утримувати їхніх дітей,
  – додав Лещенко.

  Купив не лише віллу

  Також на шпальтах видання “Kyiv Post” Лещенко повідомив, що Ахметов купив у місті Везен 2 будівлі – розкішну віллу і будинок поменше по сусідству. Крім цього, і ділянку площею 7 600 квадратних метрів.


  Вілла Даміра Ахметова в Везені / Фото KyivPost

  Лещенко розповів про віллу сина Ахметова: відео

  Що відомо про Даміра Ахметова

  • 32-річний Дамір – старший син Ріната Ахметова. Він покинув Україну у віці 10 років, навчався у Швейцарії та Великій Британії.
  • Дамір Ахметов входить до наглядової ради компанії “Метінвест”, яка є головним бенефіціаром несправедливих тарифів Укрзалізниці.
  • Також Дамір Ахметов – член наглядової ради компанії ДТЕК, яка “нагріла” державу на схемі “Роттердам+” на 40 мільярдів гривень, нагадав Лещенко.

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150