Поліцейського з Городенки, що взяв хабар, суд покарав штрафом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ексзаступника начальника Городенківського відділу поліції, якого зловили на хабарі, суд покарав штрафом у 25 500 грн та скасував накладений арешт на майно.

  Нагадаємо, що лютого 2020 року 28-річного старшого лейтенанта поліції, який займав посаду заступника начальника відділу поліції, було викрито у протиправних діях – отриманні хабаря у розмірі 1 400 доларів США. Чоловік вимагав таку суму за повернення автомобіля, який був під арештом, власнику. Тоді фігуранта затримали з речовими доказами. А 17 березня 2021 суддя Городенківського суду Роман Гайдич виніс вирок у цій справі, пише Репортер.

  Як йдеться в опублікованому вироку, 25 червня між прокурором та обвинувачуваним укладено угоду про визнання винуватості. Згідно з п. 3 вищевказаної угоди він повністю  та беззаперечно визнав  свою  вину  у вчиненні кримінального правопорушення. Також зобов`язується сплатити на користь держави судові витрати на залучення експертів, що становить 12 421,44 грн. А згідно  з п. 5  даної угоди, сторони погоджуються на призначення поліцейському за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України, покарання  у виді штрафу в розмірі 1500 неоподаткованих мінімумів  доходів громадян, що становить 25 500 грн.

  Тож суд розглянувши усі матеріали справи вирішив затвердити угоду про визнання винуватості та постановив повернути заставу, скасувати арешт накладений на майно, стягнути штраф у розмірі 25 500 грн, та на користь держави витрати на залучення експертів  в розмірі  12 421,44  грн.

  Вирок може бути оскаржений з підстав, передбачених ст. 394 КК України  безпосередньо  до Івано-Франківського апеляційного суду або  через Городенківський районний суд Івано-Франківської області протягом тридцяти днів з   дня  його проголошення.

   

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150