На Запоріжжі посадовці вкрали більше мільйона гривень на будівництві колектора

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Запоріжжі посадовці вкрали більше мільйона гривень на реконструкції очисних споруд “Водоканалу”.

  На Запоріжжі посадовці вкрали більше мільйона гривень на будівництві колектора

  Про це повідомив речник Служби безпеки України у Запорізькій області Сергій Левченко.

  За даними досудового слідства в оборудці було задіяне керівництво Департаменту капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації. У змову увійшли також керівники підрядної компанії.

  У 2016 році комерційне підприємство уклало договір на реконструкцію центральних очисних споруд КП “Водоканал” Мелітопольської міської ради. Згідно умов підрядник повинен був збудувати новий колектор. По факту компанія провела “косметичний” ремонт, а в документах вказали, що виконали роботи у повному обсязі. Експертиза показала, що обладнання в очисних спорудах не виконує своїх функцій та потребує капітального ремонту.

  Наразі фігурантам справи повідомлено про підозри. Заступнику, який виконував обов’язки директора департаменту капітального будівництва, та інспектору відділу технагляду інкримінують ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України. А директору комерційної структури за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) і ч.1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150