Службовців Міноборони судитимуть за привласнення бюджетних 11 мільйонів на будівництві казарм

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Одеській області прокуратура викрила незаконну схему службовців Міністерства оборони України, директорів підприємств-підрядників та інженера технагляду. Їх підозрюють у привласненні 11 мільйонів гривень з бюджету під час будівництва казарм.

  Службовців Міноборони судитимуть у справі будівництві казарм

  Службовці управління, яке було замовником робіт, та представники приватних підприємств-підрядників організували схему з привласнення грошей, які виділили для будівництва. Прокуратура вже скерувала до суду обвинувальні акти у цій справі.

  Як діяли зловмисники

  За даними прокуратури, службовці Міноборони підписували акти виконаних робіт та перераховували гроші підконтрольній комерційній структурі за невиконане будівництво казарм у військовому містечку.

  Водночас інженер, який відповідав за технагляд під час будівництва, не контролював належним чином відповідність обсягу та вартості виконаних будівельно-монтажних робіт технічним умовам й стандартам.


  Будівництво казарми / Фото Офісу генпрокурора

  Також інженер не перевірив, чи відповідають фактичні витрати підрядника актам виконаних робіт. Після цього він підписав одержані акти та завірив їх печаткою.

  Досудове розслідування у справі здійснювали слідчі Державного бюро розслідувань, співробітники СБУ та працівники Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області ДСР Нацполіції.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150