Фірма скандального депутата Шевченка виграла черговий багатомільйонний тендер “Великого будівництва”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Компанія ПБС відремонтує 50 км дороги Снятин-Косів-Старі Кути за ціною 13 мільйонів за кілометр/

  Нещодавно Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області оголосила тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-09-09 Снятин-Косів-Старі Кути на ділянці км 0+000 – км 50+510 в Івано-Франківській області, пише СТИК з посиланням на Версії.

  Очікувана вартість робіт – 681 926 504 гривень.

  Фірма скандального депутата Шевченка виграла черговий багатомільйонний тендер “Великого будівництва”

  На тендер подали пропозиції чотири підприємства, втім пакет документів компанії FERMAK INSAAT TAAHHUT ANONIM SIRKETI було відхилено. До аукціону допустили ТОВ ПБС, ТОВ “ШБУ-77” та ТОВ “Автомагістраль-Південь”.

  Торги стартували 6 квітня о 12:50. За невеликої конкуренції на аукціоні ціна зменшилась лише на 5%. Найменшу вартість у третьому раунді запропонувала компанія “ПБС” – 647 830 734 гривень.

  Фірма скандального депутата Шевченка виграла черговий багатомільйонний тендер “Великого будівництва”

  Аналіз тендерів за останній рік, в яких брала участь компанія “ПБС”, демонструє тенденцію мінімальної конкуренції на аукціонах та зменшення вартості контрактів не більше ніж на 4-6%.

  Нагадаємо, в рамках Національного проекту “Велике будівництво”, ініційованого президентом Володимиром Зеленським, передбачено також будівництво мостового переходу на км 28+750 а/д Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути протяжністю 108,7 пог. м.

  За весь час між Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області та компанією “ПБС” було укладено понад 70 контрактів на загальну суму близько 12 мільярдів гривень. Загалом же ПБС підписала понад 350 договорів на суму близько 23 млрд грн.

  Також компанія екс-нардепа Шевченка освоїла всі кошти на ремонт доріг на Прикарпатті з «ковідного» фонду.

  Відмітимо, що під час проміжних виборів у 87 окрузі та встановлення їх результатів Олександр Шевченко емоційно висловлювався в бік президента Володимира Зеленського та закликав готуватися до всеукраїнського Майдану.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150